• O nás

Jindřich Motýl

Svou kariéru začal jako rozhlasový moderátor a hudební redaktor lokální stanice na Moravě. Moderoval řadu velkých akcí a napsal stovky rozhlasových reklam. To ho přivedlo k založení reklamní agentury. Behem 17 let se stala jednou z nejvýznamějších v zemi. Agentura se specializovala na televizní, filmovou a rozhlasovou reklamu a promo aktivity “below the line”. K významným klinetům patřily značky jako Pilsner Urquell, Bata shoe company, Continental tyres, Euronics elektroshops, Bosch thermotechnik, a další. Zajímavým směrem činnosti byla také propagace a tvorba strategických plánů v cestovním ruchu pro významné domácí turistické destinace.

Jindřich se věnuje své rodině a aktivnímu životnímu stylu. K jeho koníčkům patří námořní jachting, kde získal dvě  bronzové medaile z mistrovství České a Slovenské republiky. Dále cestování za kulturou a architekturou po velkých městech Evropy. Avšak zdaleka největší celoživotní vášní je pro něj film.

Před několika lety založil spolu s Martinem Růžičkou Regionální filmový fond z.s., který provozuje Zlínskou filmovou kancelář. Cílem je opětovně vrátit věhlasný zlínský filmový průmysl na pomyslnou mapu. Hlavně však spolu založili producentskou firmu LUMINAR Film s.r.o.. V roli filmového producenta pracuje s originálními příběhy a spoluvytváří filmy a seriály, které jsou v daných žánrech vždy krokem dál. Snaží se pracovat s těmi nejlepšími a s velkou pokorou k fenoménu filmové tvorby.

Martin Růžička

Vystudoval nejprve gymnázium se zaměřením na živé jazyky a poté právnickou fakultu v Brně. Pracoval dlouhé roky v justici, vlastnil jednu z největších právnických kanceláří ve svém oboru.

Od malička rád cestuje, navštívil mnoho netradičních a zapomenutých destinací. Spolu se svou ženou postavili školu na indicko-čínských hranicích. Má rád moravský folklór, dobré víno a high-end zvuk.

K životu probudil opuštěnou budovu ve zlínských filmových ateliérech, ve které tvořili například světově uznávaný Karel Zeman nebo guru české dětské tvorby Hermína Týrlová. A nyní v ní sídlí úspěšná filmová škola Creative Hill College. Založil mezinárodní soutěž designu Best in design, která probíhá každoročně v kolébce českého průmyslového designu ve Zlíně.

Je vicemistrem České a Slovenské republiky v námořním jachtingu. Na závodech se dal po dvaceti pěti letech opět dohromady se svým spolužákem ze základní školy Jindřichem Motýlem. A když nefoukal vítr, začali spřádat vzdušné filmové zámky. Které teď společně staví i v realitě.

Nepřihlášen

Copyright © 2021 all rights reserved

Designed by Weboo s.r.o.